آمریکا: سازش کشورهای عربی با اسرائیل ادامه دارد

آمریکا: سازش کشورهای عربی با اسرائیل ادامه دارد
سفیر آمریکا در سازمان ملل گفت که روند عادی سازی روابط رژیم‌های عربی با رژیم صهیونیستی در سال پیش روی میلادی هم ادامه دارد.
« کلی کرافت » سفیر آمریکا در سازمان ملل روز پنجشنبه در دیدار با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت که روند سازش رژیم های عربی با اسرائیل ادامه دارد.

بر اساس گزارش کانال «i۲۴ » رژیم صهیونیستی،کرافت در نشست با نتانیاهو در قدس اشغالی گفت: کشورهایی عربی در سال آتی ۲۰۲۱ روابط خود را با اسرائیل عادی خواهند کرد.

سفیر آمریکا در سازمان ملل نیز امروز در توییتر تصویری از دیدار خود با نتانیاهو در قدس اشغالی را منتشر کرد و گفت که اسرائیل تحت رهبری نتانیاهو شانس صلح و شکوفایی را بالا برد.

او توافقنامه‌های سازش چهار کشور امارات، بحرین، سودان و مغرب با رژیم صهیونیستی را که آمریکا آن را توافقات «آبراهام» می‌خواند، اتفاقی تاریخی دانست و ابراز امیدواری کرد که روابطی که اسرائیل اخیرا با این کشورها برقرار کرده تازه شروع کار و یک مقدمه بوده باشد.

کرافت ۵۸ ساله که از سپتامبر ۲۰۱۹ سفیر آمریکا در سازمان ملل شده به عنوان یکی از مدافعان سرسخت رژیم اشغالگر صهیونیستی در سازمان ملل شناخته می‌شود.

برچسب ها

, , , , , , , , , , ,

ارسال نظر (مرتبط با خبر )

[جهت تائید نظرات ، معادله زیر را پاسخ دهید]